Peak International Trainaholic 500 g.

44,00 €

Į krepšelį

Peak International Trainaholic 500 g.

2 vnt. sandėlyje

Vaisių punšo

44,00 €

Į krepšelį

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  • Peak International Trainaholic
  • Maisto produktas su saldikliais ir kofeinu (200 mg./porcijoje)
  • Draudžiama vartoti vaikams ir nėščioms moterims


Trainaholic - tai prieš treniruotinis produktas, kuris buvo specialiai sukurtas labai intensyvioms treniruotėms ir labai ambicingiems sportininkams. Su 200 mg Theacrin (kaip TeaCrine®) Trainaholic naudoja naujos kartos, kuri yra labai glaudžiai susijusi su kofeinu savo struktūrinės formulės stimuliatorius, bet neturi tokio pripratimo efekto, kaip yra šiuo atveju su kofeinu. Tačiau, kadangi Theacrin nėra pranašesnis už atitinkamą kofeino visais atžvilgiais Trainaholic formulė papildomai papildyta 200 mg kofeino, tai puikus stimuliatorių duetas. Be to, Trainaholic yra funkcinis amino rūgšties taurino, kuris turėtų būti žinomas kiekvienam energinių gėrimų vartotojui.

Trainaholic buvo ilgai testuojamas su profesonaliais sportininkais, kurie po ilgo laiko testavimo pasiekė savo tikslų, kokių jie norėjo treniruočiu metu. Tad šis produktas rekomenduojamas, tik profesonaliems sportininkams.

Grynasis kiekis: 500 g. (20 porcijų)


Maistinė vertė:

Porcija (25 g.)

%RMV

Vitaminas C

240 mg

300 %

Niacinas

48 mg

300 %

Vitaminas B6

1.40 mg

100 %

Magnis

100 mg

27 %

Kreatino alfa ketoglutaratas

4750 mg

/

kreatino

3000 mg

/

L-Citrulino Malatas

4000 mg

/

Beta-Alaninas

4000 mg

/

L-argininas-alfa-ketoglutaratas

3000 mg

/

Glicinas

2000 mg

/

Taurinas

1000 mg

/

Betainas

1000 mg

/

N-acetil-L-tirozinas

750 mg

/

Acetil-L-karnitinas

650 mg

/

D-glucuronolactone

500 mg

/

Dimetilaminoetanolio bitartrato

250 mg

/

L-ornitino alfa-ketoglutaratas

250 mg

/

Theacrin (kaip TeaCrine®)

200 mg

/

Kofeinas

200 mg

/

Žaliosios arbatos ekstrakto (40% epigalokatechingalato)

100 mg

/

Kakavos ekstraktas (24% Teobromino)

100 mg

/

Panax ginseng ekstraktas

100 mg

/

Imbiero ekstraktas

50 mg

/

%RMV - Referencinė maistinė vertė.

Sudedamosios dalys: Kreatino-alfa-ketoglutarato, L-citrulino-malato, beta-alanino, L-argininas alfa-ketoglutarato, glicinas, taurino, betaino, kalcio druskos ortofosforo rūgštis, N-acetil-L-tirozinas, acetil-L-karnitinas, magnio druskos citrinų rūgšties, D-glucuronolactone, skonio, askorbo rūgštis, dimetilaminoetanolis bitartratas, L-ornitino alfa-ketoglutaratas, Theacrin (kaip TeaCrine®), kofeinas, saldikliai: sukralozė, žaliosios arbatos ekstraktas (lapų), kakavos ekstrakto (pupelės), Panax ginseng ekstraktas ( šaknis), nikotinamidas, imbiero ekstraktas (šaknis), piridoksino hidrochloridas.

Vartojimas: vartoti 25 g. miltelių (apie 3 kaušeliai) su 500 ml vandens. dėl maksimalių rezultatų, mes rekomenduojame vartoti ant tuščio skrandžio.

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Negalima vartoti tiems, kurie turi sveikatos sutrikimų arba vartojate kokius kitus vaistus. Įdėta kofeino (160 mg / 1 porcijoje). Rekomenduojama vartoti ne jaunesniem kaip 18m. Draudžiama vartoti vaikams ir nėščioms moterims, prieš pastojant arba kai žindote. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: Peak Performance S.A. 2A rue de la Moselle, L-6757, Grevenmacher

Kilmės šalis: Liuksemburgas