Warrior Rage 392 g.

14,99 €

Į krepšelį

Warrior Rage 392 g.

91 vnt. sandėlyje

Arbūzų
Limonadas
Uogų

-8,01 €

23,00 €

Sumažinta kaina!

14,99 €

Į krepšelį

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Warrior Rage yra vienas iš galingiausių, efektyviausių ir daugiausia rezultatų duodantis prieš treniruotinis produktas rinkoje! Jei esate rimtas sportininkas, su rimtais ketinimais Warrior RAGE yra kaip tik tas prieš treniruotinis produktas, kurio jums reikia. Warrior Rage naudoja galingą 8:1:1 santykiu leuciną.

Ar jūs pasiruošę vartoti RAGE?! Mes tikime, jog joks kitas prekės ženklas pasaulyje nepasiūlis prieštreniruotinės formulės, kaip pažangios arba veiksmingos, nei Warrior RAGE. Pabandykite RAGE ir papasakokite apie produkta facebook puslapyje, ką galvojate!

Grynasis kiekis: 392 g. (45 porcijos)

Veiklioji medžiaga porcijoje (8,7 g.):
mTOR aktyvinimas ir Kortizolio kontrolės sistema:
8:1:1 100% Tirpiosios šakotų grandžių amino rūgštys (leucinas, izoleucinas, valinas), vitaminas C
Endur-Jėga Sinergistinis kompleksas:
Beta alaninas, kreatino gliukonatas, natrio bikarbonatas
Pumpavimo ir Jėgos Matrica:
Argininas AAKG, Citrulino malatas, taurinas, kofeinas (300 mg), vitaminas B6

Kitos sudedamosios dalys: Skonis, obuolių rūgštis, dažiosios medžiagos, sukralozė, stevia.

Rekomenduojamas vartojimas: Naudokite tik treniruočių dienomis! Sumaišykite 1 porciją (1 su puse kaušelio) 20 minučių prieš treniruotę su 250 ml šalto vandens. Neviršyti 1 porcijos per pirmas 3 treniruotes produkto tolerancijai nustatyti!

Alergenų įspėjimas: Pagamintas įrenginio, kurioje yra pieno, kiaušinių, sojos, kviečių, žemės riešutai ir riešutai.

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Negalima vartoti tiems, kurie turi sveikatos sutrikimų arba vartojate kokius kitus vaistus. Įdėta kofeino (300 mg / porcijoje). Rekomenduojama vartoti ne jaunesniem kaip 18m. Draudžiama vartoti vaikams ir nėščioms moterims, prieš pastojant arba kai žindote. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.