Muscletech Pro Clinical Hydroxycut 90 kaps.

17,00 €

Į krepšelį

Muscletech Pro Clinical Hydroxycut 90 kaps.

13 vnt. sandėlyje

-7,00 €

24,00 €

Sumažinta kaina!

17,00 €

Į krepšelį

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Muscletech Pro Clinical Hydroxycut
Maisto papildas, kapsulės. Sudėtyje yra kofeino (215mg /2 kapsulėse). Draudžiama vartoti vaikams ir nėščioms moterims, prieš pastojant arba kai žindote.

Muscletech Pro Clinical Hydroxycut yra naujos formulės riebalų degintojas. Jo pagrindinė funkcija – padidinti norepinefrino lygį organizme. Tai pagrindinis veiksnys efektyviai metant svorį. Taip pat padidina metabolizmą ir energijos lygį. Pasižymi stipresne sudėties koncentracija negu panašūs riebalų degintojai.

Termogenezė yra medžiagų apykaitos procesų kompleksas, pagrįstas kūno temperatūra. Kalbant paprastai, tai yra energijos junginių deginimas sušylant ir palaikant savo kūno temperatūrą stabiliai ir tinkamos temperatūros.

Hydroxycut Pro Clinical Hydroxycut - tai  stipri varomoji jėga skatinti termogeninę reakciją - riebalinių audinių susiskaidymą. Šis termogeninis junginys ženkliai padidina organizme norepinefrino lygį, kuris yra vienas iš pagrindinių organizmo riebalų naikinimo hormonų.

Grynasis kiekis: 78g. - 90 kaps. (45 porcijos).

Maistinė vertė

1 porcija (2 kapsulės)

RMV*

Vitaminas C (askorbo rūgštis)

7 mg

12%

Kalcis

170 mg

17%

Pro Clinical Hydroxycut™ mišinys:

 HydroxyBoost™:

   Bevandenis kofeinas (1,3,7-trimetilksantinas)

Hydroxyprovia™:

Šlaitinės raskilos lapų ekstraktas (Alchemilla vulgaris)

Laukinio alyvmedžio lapų ekstraktas (Olea europaea)

Kumino sėklų ekstraktas (Cuminum cyminum)

Miškinės mėtos lapų ekstraktas (Mentha longifolia)

Hydroxagen™:

Kraštuotosios Malpigijos ekstraktas (Malpighia glabra)

Dygliuotojo ožerskio ekstraktas (Lycium barbarum)

Aukštosios šilauogės ekstraktas (Vaccinium corymbosum)

Paprastojo granatmedžio vaisiaus ir sėklų ekstraktas (Punica granatum)

Mėlynių ekstraktas (Vaccinium myrtillus)

340 mg

 **

**

**

**

**

**

**

**

**

**

**

**

**

**

RMV* - referencinė maistinė vertė.

**-RMV nenustatyta.

 

Sudedamosios dalys:  mikrokristalinė celiuliozė, dikalcio fosfatas, trikalcio fosfatas, padengimas (titano dioksidas, polietilenglikolis, talkas), natrio karboksimetilceliuliozė, hidroksipropilceliuliozė, stearino rūgštis, magnio stearatas, silicio dioksidas, acesulfamo kalis.

Alergenai: sudėtyje yra pieno ir sojos ingridientų.

Vartojimas: Siekiant įvertinti papildo toleravimą, pirmas dvi dienas gerti po 1 kapsulę du kartus per dieną užsigeriant stikline vandens, 30 min. prieš maitinimąsi. Ne gerti papildo po vakarienės ar tarp maitinimųsi. Nuo trečios dienos gerti papildus pagal schemą:

1 ir 2 dienos

1 kapsulė 2 kartus per dieną

3 ir 4 dienos

2 kapsulės 2 kartus per dieną

Nuo 5 dienos

2 kapsulės 3 kartus per dieną

Neviršyti 2 kapsulių per 4 valandas ar 6 kapsules per 24 valandas. Negerti likus mažiau 5 valandų iki miego. Geresniems rezultatams papildą naudokite 8-12 savaičių kartu su sumažintš kalorijų dieta ir reguliariais fiziniais pratimais. Išgerkite 8-10 stiklinių skysčių per dieną.

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Negalima vartoti tiems, kurie turi sveikatos sutrikimų arba vartojate kokius kitus vaistus. Sudėtyje yra bevandenio kofeino(215mg / 2 kapsulėse). Rekomenduojama vartoti ne jaunesniem kaip 18m. Draudžiama vartoti vaikams ir nėščioms moterims, prieš pastojant arba kai žindote. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Geriausias iki: žiūrėti ant pakuotės.

Gamintojas: Canadian Supplement Trademark Ltd.  81 North Service Road West, Oakville ON L6M 0H4.

Kilmės šalis: Kanada