Mutant Mass 2300g

23,00 €

Į krepšelį

Mutant Mass 2300g

2 vnt. sandėlyje

Sausainių

23,00 €

Į krepšelį

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mutant Mass

Maisto papildas


Mutant Mass - buvo sukurtas po daugiau kaip 2-us metus trukusių tyrimų, kurių rezultatas - originali ir patentuota formulė, kurios dėk nepasiekti puikaus rezultato auginant raumenų masę tiesiog neįmanoma.

Visų pirma, vienoje porcijoje yra net 170 g angliavandenių, kuri yra viena iš svarbiausių medžiagų siekiant raumenų masės prieaugio, atsistatymo po treniruotės ir energijos sporto metu. Didžioji dalis anglivandenių – kompleksiniai, kurie pasisavinami palaipsniui taip sukurdami anabolinę aplinką – sąlygas raumenų augimui ilgą laiką po treniruotės. Porcijoje taip pat yra 29 g paprstųjų – „greitųjų angliavandenių“, kurie yra būtini po iškart po treniruotės. Jų dėka greičiau atstatomos raumenų energijos atsargos, apsaugomi raumenys nuo tolimesnio irimo ir padedamas pagrindas jų augimui.

Negana to, vienoje porcijoje yra net 52 g baltymų, kurių pagrindą sudaro išrūgų baltymas, kuris yra greitai pasisavinamas, dėl ko raumenys apsaugomi nuo katabolizmo, atsistato ir auga kurkas greičiau.

Grynasis kiekis: 2,3 kg (9 porcijos)

Maistinė vertė (4-iuose samteliuose - 260 g) * RMV
Energinė vertė        1050 kcal
Viso riebalų                 18 g     27%
Iš jų sočiųjų riebalų    3 g     15%
Cholesterolis              60 mg  20%
Natris                            350 mg   15%
Kalis                             1800 mg  50%
Angliavandeniai          170 g     57%
Iš jų paprastieji            29 g
Skaidulos                      9 g     36%
Baltymai                        52 g

* RMV - referencinė maistinė vertė.

Sudedamosios dalys: Clean-CarbTM mišinys [VextragoTM patentuoti didelės molekulinės masės angliavandeniai (1.000.000–1.200.000 molekulinė masė), maltodekstrinai, fruktozė, kietosios kukurūzų dalelės, cikorijų inulinas, sojų skaidulos, kviečių skaidulos]; ISOSTACK10TM baltymų matrikso mišinys [įvairių pieno išrūgų mišinys (CFM-92 ir ISO-95 pieno išrūgų baltymų izoliatai, WPC-85 ir WPC-80 pieno išrūgų baltymų koncentratai, pieno išrūgos 80P (peptidai), pieno baltymų izoliatas, micelinis kazeinas, kalcio kazeinatas, liesi EGGPLETETM kiaušinio baltymo ir kiaušinio trynio baltymų izoliavai]; LipothermTM Super Sport aliejų mišinys [vidurinės grandinės trigliceridai iš frakcionuoto kokosų aliejaus, konjuguota linolo rūgštis iš saulėgrąžų aliejaus, linų (Linnum) sėklų aliejaus milteliai, agurklių (Borago) aliejaus milteliai], Intrasorb5 kalorijų sunaudojimo mišinys [Bio-Immune krekenos (aukštas imunoglobulinas, laktoferinas, EGF, IGF-1 ir IGF 2), Insu-Drive kompleksas (alfa lipo rūgštis, D-pinitolis, inozitolis ir 4-hidroksiizoleucenas)], kvapioji medžiaga, saldiklis sukralozė, emulsiklis sojų lecitinas.

Vartojimas: rekomenduojama  sumaišyti 4 samtelius produkto su 480-960 ml vandens arba lieso pieno ir išgerti du kartus per dieną – pirmą porciją iš karto ryte, antrąją – iš karto po treniruotės. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: PVL Mutant Supplements 101-1551 Broadway Street Port Coquitlam, BC, V3C 6N9

Kilmės šalis: Kanada