MYPROTEIN Creatine Monohydrate 500 g.

10,14 €

Į krepšelį

MYPROTEIN Creatine Monohydrate 500 g.

1 vnt. sandėlyje

10,14 €

Į krepšelį

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

MYPROTEIN Creatine Monohydrate

Maisto papildas


Kreatino monohidratas - yra idealus įvairiems sportininkams nuo kultūristų iki sprinterių, bet svarbiausia tiems, kurie nori pagerinti savo galią, jėgą, greitį ir liesą masę. Tyrimų įrodyta, kad kreatino monohidratas  padeda pagerinti galią, jėgą ir augimą.
Kreatino monohidratas padeda organizmui gaminti daugiau lygių ATP, kuris yra cheminis ir būtinas siekiant užtikrinti raumenų efektyvumą. bei pagerina jėgą, galią ir ištvermę.
Tai visiškai saugus ir sveikas, be jokių pašalinių efektų.

Maistinė vertė: porcijoje: 5g kreatino monohidrato

Sudedamosios dalys:
100% kreatino monohidratas

Sudedamosios dalys: Kreatino monohidratas, Kvapiųjų medžiagų, citrinų rūgštis, Colourings (Burokėlių raudonasis & Antocianinų), saldiklis (sukralozė ®).

Vartojimas: Vartoti po 2 – 3 arbatinius šaukštelius (5 g) per dieną: porcija ryte nevalgius, porcija prieš treniruotę ir porcija iškart po sporto. Padidinkite per parą suvartojamo vandens kiekį.

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: The Hut.com Ltd t/a  MYPROTEIN, Meridian House, Gadbrook Park, Gadbrook Way, Northwich, CW9 7RA

Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė