Myprotein Creapure Creatine Monohydrate 250g

15,06 €

Į krepšelį

Myprotein Creapure Creatine Monohydrate 250g

Šios prekės Šiuo metu neturime

15,06 €

Į krepšelį


Informuokite mane kai bus

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Myprotein Creapure Creatine Monohydrate

Maisto papildas


Myprotein Creapure Creatine Monohydrate 250g

Kas yra kreatino monohidratas? Kreatino monohidratas ( Creapure ®) yra tik kreatino monohidratas pasaulyje nuosekliai išbandyti be priemaišų ir šalutinių produktų. Jis gaminamas AlzChem Vokietijoje ir yra žinomas visame pasaulyje, kad būtų gryniausias ir geriausios kokybės mikronizuotas kreatino monohidratas. Yra daug įvairių kreatino prieinama šiandienos rinkoje, tačiau tai tik kreatinas pasaulyje turi būti nuosekliai išbandytas be priemaišų ir nereikalingų šalutinių produktų, įskaitant Kreatininas (CNR), Diciandiamido (DCD), Dihydrotriazine (DHT) ir Tiokarbamidas. Creapure ® yra 99,99 % grynas kreatino monohidratas.

Kreatino monohidratas buvo įrodyta, kad padidinti fizinę veiklą  ir idealiai tinka fotografuoti sporto renginius, kurie reikalauja didelio intensyvumo, kulturistams, sprinteriams.

Pagrindiniai privalumai:
Ypač grynas kreatino monohidratas
Pagaminta Vokietijoje Alzchem

Maistinė vertė:
Suma vienai porcijai :
5g kreatino monohidratas ( Creapure ®)

Sudedamosios dalys:

100 % kreatino monohidratas ( Creapure ®)

Kreatino monohidratas ( Creapure ®), Aromatinimas, citrinų rūgštis, Colourings (Burokėlių raudonasis ir antocianino) Saldiklis (sukralozė ®).

Vartojimas:
Įdėkite pusantro MP mažaą kaušelį (5g) vandens, suplakite ir vartoti. Naudokite 1-2 kartus per parą. Po 8 savaičių nuolatinio naudojimo darykite 1 savaitės pertrauką.
1 x lygis MP Plastikiniai šaukštelis (mažas) sveria 3.5G (komplekte nėra
).

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Negalima vartoti tiems, kurie turi sveikatos sutrikimų arba vartojate kokius kitus vaistus. Rekomenduojama vartoti ne jaunesniem kaip 18m. Draudžiama vartoti vaikams ir nėščioms moterims, prieš pastojant arba kai žindote. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: The Hut.com Ltd t/a  MYPROTEIN, Meridian House, Gadbrook Park, Gadbrook Way, Northwich, CW9 7RA

Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė