MuscleMeds GLUTAMINE DECANATE 300 g.

24,62 €

Į krepšelį

MuscleMeds GLUTAMINE DECANATE 300 g.

1 vnt. sandėlyje

24,62 €

Į krepšelį

22 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

MuscleMeds GLUTAMINE DECANATE

Maisto papildas


MuscleMeds Glutamine Decanate – naujos kartos glutamino standartas!!

MuscleMeds mokslininkai ir toliau sėkmingai dirba kurdami įnovatyvius ir tikrai veiksmingus maisto papildus.Glutamine Decanate – itin purus, aukštos kokybės, anaboliškai aktyvus glutaminas su DecaDrive pernašos sistema.

Dėka DecaDrive pernašos sistemos šis MuscleMeds glutaminas yra geriau ir greičiau pasaisavinamas negu rinkoje esantys analogai.  

Ko tikėtis vartojant GLUTAMINE DECANATE?

Glutaminas - viena iš daugiausiai skeleto raumenyse randamų aminorūgščių ir yra labai svarbus formuojant kitas aminorūgštis, baltymus, nukleotidus reikalingus DNR ir RNR susidarymui ir netgi panaudojamas energijai. Todėl glutaminas yra labai svarbus raumenų augimui, jėgos rodkliams. Intensyvių, ypač ilgai trunkančių krūvių metu organizmas nespėja atstatyti glutamono atsargų, dėl ko blogėja sportiniai rezultatai, savijauta, silpsta imunitetas. Todėl glutaminas yra labai svarbi aminorūgštis siekiant aukšto sportinio rezultato.

DecaDrive sistema

MuscleMeds Glutamine Decanate aprūpina Jūsų organizmą aukščiausios kokybės, itin puriu glutaminu, kuris dėka DecaDrive sistemos yra dar greičiau pasisavinamas ir greičiau patenka į audinius bei yra panaudojamas. DecaDrive sudaro PEG ir dekano rūgštis, kurie pagreitina glutamino patekimą iš žarnyno į kraują bei kartu greitesnę raumenų apsaugą nuo katabolizmo.

Grynasis kiekis: 300 g. (60 porcijų)

Maistinė vertė porcijoje (porcija – 5 g):

Glutamine DecanateTM  matrica

L-glutaminas, dekano rūgštis, Polietilenglikolis 8000 (PEG 8000) ir Polietilenglikolis 3350 (PEG 3350)


Vartojimas: Sumaišykite porciją (1 dozatoriaus kaušelis – 5g) su 200-250 ml vandens, sulčių ar kito mėgstamo gėrimo ir vartokite 1 -2 porcijas dienos bėgyje.

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: Muscle & Strength, LLC 1118 First Street South, SC 29209

Kilmės šalis: Columbia