MYPROTEIN L Glutamine 500 g.

13,00 €

Į krepšelį

MYPROTEIN L Glutamine 500 g.

 

1 vnt. sandėlyje

13,00 €

Į krepšelį

23 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

MYPROTEIN L Glutamine

Maisto papildas


Glutaminas yra gyvybiškai svarbi aminorūgštis, kurios reikalauja kiekvienas kūno raumuo. Tuo pačiu glutaminas yra vienas iš svarbiausių statybinių blokų formuojant baltymus, kurie palaiko ląstelės funckionavimą ir raumeninių audinių atsistatymą. Dauguma sportininkų, kurių treniruotės yra akcentuotos į raumens vystymą (hipertrofiją), renkasi glutaminą dėl minėtos teikiamos naudos.

Glutaminas yra dalinai pakeičiama esminė aminorūgštis, kurią organizmas gali pasigaminti pats, tačiau tik mažais kiekiais, todėl likęs reikalingas glutamino kiekis turi būti gaunamas iš maisto. Tai yra ypač svarbu ir reikalinga hipertrofijai bei atsistatymui.

Glutaminas taip pat naudojamas ne tik pasipriešinimo treniruotėse (fitnesas, kultūrizmas), bet ir ištvermės sporte (bėgimas, kovų menai ir t.t.), nes glutaminas padeda sumažinti raumens tvinkčiojimus ir mešlungius, kuriuos sukelia pasikartojantys raumenų pertempimai. Dėl šios glutamino teikiamos naudos, jis taip pat yra rekomenduojamas vyresnio amžiaus žmonėms, kurie patiria raumenų sutraukimus bei pastovų raumenų skausmą. Dėl šios priežąsties glutaminas laikomas naturaliu skausmo žudiku alternatyviu vaistams nuo skausmo.

Grynasis kiekis: 500 g. (100 porcijų)

Maistinė vertė porcijoje (5 g): RMV*
L-glutaminas 5g**
RMV* - referencinė maistinė vertė.

 ** - RMV nenustatyta.

Sudedamosios dalys: Šis produktas yra 100% Glutaminas

Vartojimas: treniruočių dienomis vartoti vieną porciją (5g) prieš pusryčius, vieną porciją (5g) prieš treniruotes, vieną porciją (5 g) po treniruočių ir vieną porciją (5g) prieš naktį. Sumaišyti su 300 ml vandens ar sulčių. (Profesionaliems atletams glutamino porcija gali svyruoti tarp 10-15 g).

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: The Hut.com Ltd t/a  MYPROTEIN, Meridian House, Gadbrook Park, Gadbrook Way, Northwich, CW9 7RA

Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė