Greitas pristatymas

Pristatymas Lietuvoje

Užsisakant prekes galėsite pasirinkti Jums patogiausią prekių atsiėmimo/pristatymo būdą:

  • Pristatymą į namus ar biurą;

Mūsų el. parduotuvėje prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą.

Pristatymo būdasKurjerisPaštuAtsiėmimas Šiauliuose
Informacija

Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje (8 - 18* val. darbo dienomis). Kurjeris iš anksto susisieks su Jumis ir sutarsite Jums tinkantį laiką bei vietą.

Paštu Europos sąjungos valstybėse* (pašto siuntos Europoje adresatą dažniausiai pasiekia per 5 - 7 darbo dienas nuo išsiuntimo datos).

Siuntoms į užsienio valstybes taikomi papildomi įkainiai, kuriuos galite sužinoti AB "Lietuvos paštas"skaičiuoklėje.
** Visos siuntos registruojamos.

Atsiimkite prekes patys,

Vilniaus g. 315B, Šiauliai

Pristatymo kaina12 Lt -
 Pristatymas nemokamas, jeigu užsakymo suma viršija 300 LtPristatymas nemokamas tik Europos valstybėse, jeigu užsakymo suma viršija 700 Lt-
Atsiskaitymas atsiimant prekes7 Lt--

Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu. Siuntos į Kuršių Neriją siunčiamos atskiru susitarimu.

Pristatymas Europoje

Orientacinės kainos siunčiant i kitas Europos šalis (siunčiant paštu, registruota siunta):

ŠalysSiuntos iki 2 kg
Siuntos virš 2 kg
Airija, Begija, Danija, UK, Estija, Ispanija, Italija, Latvija, Lenkija, Olandija, Prancūzija, Suomija, Švedija, Vokietija

20lt

50-100 Lt

Norvegija

30lt

60-120 Lt
   
  
 
   

Dėmesio! Esant didesnės vertės arba ypač mažoms/lengvoms siuntoms (pvz. vitaminai, amino rugštys, riebalų degintojai) suteiksime nuolaidą siuntimo mokesčiui arba apmokėsime visas siunto išlaidas. Kreipkitės ir pranešime tikslią siuntimo kainą į bet kurią šalį ir tinkamiausiu Jums pristatymo būdu.