Scitec BCAA Xpress 700 g.

34,00 €

Į krepšelį

Scitec BCAA Xpress 700 g.

11 vnt. sandėlyje

Mango

34,00 €

Į krepšelį

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Scitec Nutrition BCAA Xpress
Maisto produktas milteliais su saldikliais

Scitec Nutrition BCAA Xpress – atsistatymui po fizinio krūvio skirtas maisto papildas.

  • Gali padėti raumenų audinių atsistatymui po fizinės veiklos;
  • Itin greitai pasisavinama forma;

BCAA (šakotosios grandies aminorūgštys) yra svarbi aminorūgščių grupė. Šią grupę sudaro leucinas, izoleucinas ir valinas. Organizmas jų susintetinti pats negali, todėl jos vadinamos būtinosiomis. PAstarąsias aminorūgštis privalu gauti su maistu arba papildais. BCAA aminorūgštys sudaro apie trečdalį raumenų audinių masės.

Scitec Nutrition BCAA Xpress aminorūgščių santykis yra 2:1:1. Šis maisto papildas paruošiamas kaip gėrimas, todėl yra itin efektyviai pasisavinamas.

Scitec Nutrition BCAA Xpress – puikus kainos, kiekio ir kokybės santykio produktas!

Grynasis kiekis: 700 g. (100 porcijų)

 

Maistinė ir energinė vertė:

1 porcija - 1/2  kaušelio (7 g)

L-leucino 

2500 mg

L-valino 

1250 mg

L-izoleucino

1250 mg

 

Sudedamosios dalys: Obuolių skonio: L-leucinas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, L-izoleucinas, L-valinas, obuolių aromato kvapioji medžiaga, saldikliai: sukralozė ir acesulfamas K, gliukozė, salyklo ekstraktas, dažiklis riboflavinas.

Mango skonio: L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, mango aromato kvapioji medžiaga, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga DL-obuolių rūgštis, tirštiklis ksantano derva, saldikliai: sukralozė ir acesulfamas K, dažiklis Saulėlydžio geltonasis FCF*.

*Dažiklis Saulėlydžio geltonasis FCF gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

ALERGENAI. Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja.

Vartojimas: 1 porciją (7 g) miltelių maišyti su 250 ml vandens ar kitu mėgstamu gėrimu.Gerai išplakti! Išplakus produktą, šiek tiek palikti pastovėti. Vartoti prieš, per ar po treniruotės ar bet kuriuo kitu dienos metu, pvz.: prieš einant miegoti. Rekomenduojama dienos norma – 1 porcija per dieną.

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: Scitec Ipari Es Kereskedelmi Kft. Vaci ut 49., Budapest; 1134

Kilmės šalis: Vengrija